Dziękuję moim nauczycielom historii, że ze szkoły nie pamiętam nic a nic o królu Przemyśle II. To dzięki wam zaskoczyły mnie ostatnie rozdziały. Dziękuję, że nie zaszczepiliście we mnie ciekawości i chęci odkrywania tajemnic miejsca, w którym żyję. To Dzięki wam dopiero Korona śniegu i krwi pokazała mi, że polskie wieki średnie są magiczne.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Korona śniegu i krwi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Korona śniegu i krwi. Pokaż wszystkie posty

