Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tylko martwi nie kłamią. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tylko martwi nie kłamią. Pokaż wszystkie posty

piątek, 6 listopada 2015

Zniewalający kryminał

Wcześniej bardzo rzadko czytałam kryminały. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przyszłości się to zmieni. Po objętości książek Katarzyny Bondy od razu mogę stwierdzić, że to mordercy. Przyszli mordercy mojego wolnego czasu, którym ochoczo oddam się w niewolę. Będę typową przedstawicielką syndromu sztokholmskiego.