Szczerze mówiąc, nie do końca wiem co mam myśleć o tej książce. Pierwsze wrażenie po przekartkowaniu? Marnotrawstwo papieru. Ale to przecież filozofia – nie spodziewam się, że zrozumiem wszystkie jej aspekty, mogę jedynie z grubsza pojąć teorię. A z niej tyle: wydawca chciał wydać książkę, więc ją wydał.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filozofia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filozofia. Pokaż wszystkie posty
środa, 5 kwietnia 2017
czwartek, 23 marca 2017
Krótkie umiłowanie mądrości
Jeżeli wiesz, że nic nie wiesz, ale chciałbyś się dowiedzieć i myślisz, więc jesteś w stanie coś przeczytać o filozofii, ale nie za dużo, wystarczy pobieżnie i w pigułce to może warto zerknąć na Krótką historię filozofii.


