Szczerze mówiąc, nie do końca wiem co mam myśleć o tej książce. Pierwsze wrażenie po przekartkowaniu? Marnotrawstwo papieru. Ale to przecież filozofia – nie spodziewam się, że zrozumiem wszystkie jej aspekty, mogę jedynie z grubsza pojąć teorię. A z niej tyle: wydawca chciał wydać książkę, więc ją wydał.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Leszek Kołakowski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Leszek Kołakowski. Pokaż wszystkie posty

