Podczas wakacyjnych wojaży zawitaliśmy do Olsztyna. Jak dotąd stolica Warmii i Mazur nie kojarzyła nam się z niczym, prócz tego, że jest stolicą Warmii i Mazur. Cóż za miłe zaskoczenie! Miasto ukryte pośród lasów i jezior okazało się niezwykle przyjazne. Oprócz zabytków i bogatej, ponad 600-letniej, historii Olsztyna odnaleźliśmy również kawał dobrej Sztuki.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pruzzeland - Puzzeland. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pruzzeland - Puzzeland. Pokaż wszystkie posty

